Serwis i naprawa AGD
w Lesku

Lesko - naprawa i serwis AGD

Naprawa AGD Lesko - serwis sprzętu domowego w Lesku ☎ 791600778. Usługi mobilne z dojazdem do klienta. Leski serwis AGD oferujący naprawę pralek, suszarek, zmywarek, piekarników i innych dużych urządzeń AGD. Naprawy oraz wymiana części i podzespołów. Obszar świadczonych usług to teren Leska i powiatu leskiego.

Do najpopularniejszego naprawianego sprzętu w leskim serwisie należą: pralki, zmywarki, piekarniki, suszarki oraz inne duże AGD. Sama diagnoza przyczyny awarii sprzętu AGD to koszt od 70,- PLN. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagoza jest DARMOWA. Nie sprzedajemy części zamiennych. Mamy je w ofercie tylko z usługą serwisową. Leski serwis AGD czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00, w sobotę od 8.00 - 15.00, w niedzielę NIECZYNNE.

Naprawiamy między innymi sprzęt AGD następujących producentów: BEKO * AEG * MIELE * MPM * AMICA * ARISTON * CANDY * WHIRLPOOL * SAMSUNG * LG * BOSCH * GORENJE * SIEMENS * INDESIT * ELECTROLUX * POLAR * oraz wielu innych. Specjalizujemy się w naprawach dużego sprzętu AGD. Usługi serwisowe wykonujemy u klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym leskim serwisem: ☎ 791600778.